Ogłoszenia

33 Niedziela Zwykła.

Ogłoszenia parafialne.

  1. W czwartek msza św. rano o godz. 8.00. W pozostałe dni tygodnia o godz. 18.00.
  2. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy w parafii niedzielę modlitw o powołania i pomocy dla Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu. Gościć będziemy księdza kleryka, który po mszy św. będzie zbierał ofiary na ten cel.
  3. W środę po mszy św. wieczornej zebranie Rady Duszpasterskiej na salce parafialnej.
  4. Chrzty w grudniu będą w drugą sobotę miesiąca, czyli 13 grudnia podczas mszy św. o godz. 18.00.

 

Strona parafialna w nowej odsłonie

Serdecznie witamy wszystkich Parafian i gości na naszej parafialnej stronie internetowej. Strona wraca, po przebudowie w nowej szacie graficznej, lecz nadal z najważniejszymi informacjami dotyczącymi naszej parafii. Gorąco zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, a także do pomocy w jej aktualizacji. Jeśli ktoś z Parafian posiada ciekawe zdjęcia lub informacje o wydarzeniach z naszej parafii prosimy o przesyłanie ich na parafialny adres internetowy.