Ogłoszenia

V Niedziela Zwykła. 

Ogłoszenia parafialne.

  1. Z okazji Światowego Dnia Chorych zapraszam wszystkich chorych na mszę św. w najbliższy poniedziałek o godz. 18.00. Po mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu wraz z udzielaniem sakramentu chorych.

  2. W tym tygodniu od Środy Popielcowej rozpoczyna się Wielki Post. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły i wstrzemięźliwość od potraw mięsnych. W Środę Popielcową msze św. są o godz. 11.00, 16.30 i 18.00. Podczas każdej mszy św. sypanie popiołem. Przed kościołem zbierać będziemy ofiary na potrzeby Caritas Archidiecezji.

  3. Droga Krzyżowa w piątek po mszy św. wieczornej dla dorosłych, a dla dzieci o godz. 16.30.

  4. W czwartek msza św. rano o godz. 8.00. W pozostałe dni tygodnia o godz.18.00. 

  5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W kruchcie kościoła można nabywać nowy numer „Miłujcie się.       

Strona parafialna w nowej odsłonie

Serdecznie witamy wszystkich Parafian i gości na naszej parafialnej stronie internetowej. Strona wraca, po przebudowie w nowej szacie graficznej, lecz nadal z najważniejszymi informacjami dotyczącymi naszej parafii. Gorąco zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, a także do pomocy w jej aktualizacji. Jeśli ktoś z Parafian posiada ciekawe zdjęcia lub informacje o wydarzeniach z naszej parafii prosimy o przesyłanie ich na parafialny adres internetowy.