Ogłoszenia

25 Niedziela Zwykła.

  1. Przez cały tydzień Msza Św. Wieczorem o godz. 18.00, także w czwartek Msza Św. wieczorem o godz. 18.00.

  2. Dzisiaj po Mszy św. przed kościołem zbieramy ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny UAM w Poznaniu.

  3. Chrzty w październiku będą w drugą sobotę miesiąca, czyli 11 października podczas Mszy Św. O godz. 18.00.

  4. Po przerwie wznawia działalność nasza parafialna strona internetowa. Adres strony pozostał ten sam www.parafiajozef.net. Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej.

Strona parafialna w nowej odsłonie

Serdecznie witamy wszystkich Parafian i gości na naszej parafialnej stronie internetowej. Strona wraca, po przebudowie w nowej szacie graficznej, lecz nadal z najważniejszymi informacjami dotyczącymi naszej parafii. Gorąco zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, a także do pomocy w jej aktualizacji. Jeśli ktoś z Parafian posiada ciekawe zdjęcia lub informacje o wydarzeniach z naszej parafii prosimy o przesyłanie ich na parafialny adres internetowy.