Ogłoszenia

8 Niedziela Zwykła.

Ogłoszenia parafialne.

  1. W tym tygodniu od Środy Popielcowej rozpoczyna się Wielki Post.  W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły i wstrzemięźliwość od potraw mięsnych. W Środę Popielcową mszę św. będą o godz. 11.00, 16.30 i 18.00. Podczas każdej mszy św. sypanie popiołem. Przed kościołem zbierać będziemy ofiary na potrzeby Caritas Archidiecezji.

  2. W poniedziałek będą dwie msze św. Pierwsza o godz. 18.00 a druga o godz. 19.30 z modlitwą o uzdrowienie duchowe i fizyczne. Odprawi ją Ks. Piotr Pieprz z parafii św. Michała Archanioła w Poznaniu.

  3. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek o godz. 17.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja do godz. 18.00. Po adoracji msza św. wieczorna a podczas adoracji okazja do spowiedzi św. W piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 15.00 do 16.30. Objazd chorych będzie wyjątkowo za tydzień.

  4. Droga Krzyżowa w piątek po mszy św. wieczornej dla dorosłych a dla dzieci o godz. 16.30.

  5. Młodzież klas I i II Gimnazjum, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, ma spotkanie w czwartek po mszy św. w kaplicy a klas III Gimnazjum w piątek o g. 17.00 na salce parafialnej.

  6. W sobotę, pierwszą miesiąca, nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 8.00 a po nim msza św.

Strona parafialna w nowej odsłonie

Serdecznie witamy wszystkich Parafian i gości na naszej parafialnej stronie internetowej. Strona wraca, po przebudowie w nowej szacie graficznej, lecz nadal z najważniejszymi informacjami dotyczącymi naszej parafii. Gorąco zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, a także do pomocy w jej aktualizacji. Jeśli ktoś z Parafian posiada ciekawe zdjęcia lub informacje o wydarzeniach z naszej parafii prosimy o przesyłanie ich na parafialny adres internetowy.