Ogłoszenia

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Ogłoszenia parafialne.

  1. Nabożeństwo majowe codziennie po mszy św. wieczornej. W niedzielę przed mszą św. popołudniową o godz. 16.30. W czwartek nabożeństwo majowe przy grocie Matki Bożej o godz. 21.00. Przynosimy ze sobą świece.

  2. W najbliższą sobotę przybędą do naszej parafii symbole Światowych Dni Młodzieży. Jest to krzyż i ikona Matki Bożej. Będą przebywać w naszej parafii przez cały tydzień.

  3. W przyszłą sobotę i niedzielę będziemy gościć w naszej parafii siostrę Kasjanę, która obecnie pracuje na Ukrainie. Będzie okazja aby po mszach św. wspomóc materialnie jej działalność.

  4. Chrzty w czerwcu będą w drugą sobotę miesiąca, czyli 13 czerwca podczas mszy św. o godz. 18.00.

  5. W ubiegłą niedzielę podczas zbiórki na poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Nepalu zebrano 4.621 zł. Serdecznie dziękujemy za ofiarność.            

Strona parafialna w nowej odsłonie

Serdecznie witamy wszystkich Parafian i gości na naszej parafialnej stronie internetowej. Strona wraca, po przebudowie w nowej szacie graficznej, lecz nadal z najważniejszymi informacjami dotyczącymi naszej parafii. Gorąco zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, a także do pomocy w jej aktualizacji. Jeśli ktoś z Parafian posiada ciekawe zdjęcia lub informacje o wydarzeniach z naszej parafii prosimy o przesyłanie ich na parafialny adres internetowy.