Ogłoszenia

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

Ogłoszenia parafialne.

  1. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Pierwsza msza św. o godz.8.00. Druga msza św. o godz. 10.00. Po tej mszy św. wyruszy procesja do czterech ołtarzy. Procesja pójdzie ulicami: Agrestową, Szczepankowo, Stewnicką, Michałowo i Jagodową do kościoła. Uprzejmie proszę o przygotowanie ołtarzy w tych samych miejscach co w roku ubiegłym. W Boże Ciało nie ma mszy św. popołudniowej. W czasie Oktawy Bożego Ciała po mszy św. wieczornej będzie procesja eucharystyczna wokół kościoła. W niedzielę procesja będzie po mszy św. o godz. 11.00.     

  2. Nabożeństwo majowe przy grocie Matki Bożej w czwartek o godz.21.00.

  3. Dzieci które chcą sypać kwiatki w czasie procesji Bożego Ciała, mają próbę we wtorek o godz. 17.30.

  4. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę parafialną do Medjugorie, która odbędzie się od 6 do 14 czerwca. Można zgłaszać się w zakrystii.

Strona parafialna w nowej odsłonie

Serdecznie witamy wszystkich Parafian i gości na naszej parafialnej stronie internetowej. Strona wraca, po przebudowie w nowej szacie graficznej, lecz nadal z najważniejszymi informacjami dotyczącymi naszej parafii. Gorąco zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, a także do pomocy w jej aktualizacji. Jeśli ktoś z Parafian posiada ciekawe zdjęcia lub informacje o wydarzeniach z naszej parafii prosimy o przesyłanie ich na parafialny adres internetowy.