Ogłoszenia

30 Niedziela Zwykła.

Ogłoszenia parafialne.

  1. Nabożeństwo różańcowe codziennie po mszy św. wieczornej. W niedzielę przed mszą św. popołudniową o godz. 16.30. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci będzie w poniedziałek i piątek o godz. 17.30.
  2. Można już składać wymienianki jednorazowe i roczne. Msze św. na przyszły rok można zamawiać w biurze parafialnym w poniedziałek od godz. 9.00 do 11.00 oraz po południu od godz. 16.00 do 17.00.
  3.  W sobotę Uroczystość Wszystkich Świętych. Będą dwie msze św. o godz. 9.00 i 11.00. oraz msza św. wieczorna w piątek. Msza św. wieczorna w sobotę będzie już z niedzieli. Nabożeństwo żałobne na cmentarzu w Spławiu wraz z mszą św. o godz. 15.00. Na wszystkich cmentarzach w Poznaniu nabożeństwa żałobne o godz. 15.00.
  4. Od 1 do 8 listopada za nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych można zyskać odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące. Trzeba być w stanie łaski uświęcającej.

Strona parafialna w nowej odsłonie

Serdecznie witamy wszystkich Parafian i gości na naszej parafialnej stronie internetowej. Strona wraca, po przebudowie w nowej szacie graficznej, lecz nadal z najważniejszymi informacjami dotyczącymi naszej parafii. Gorąco zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, a także do pomocy w jej aktualizacji. Jeśli ktoś z Parafian posiada ciekawe zdjęcia lub informacje o wydarzeniach z naszej parafii prosimy o przesyłanie ich na parafialny adres internetowy.