Ogłoszenia

22 Niedziela Zwykła.

Ogłoszenia parafialne.

  1. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego we wtorek o godz. 8.00. Podczas mszy św. będzie poświęcenie tornistrów dzieciom klas I.

  2. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek o godz. 8.00 msza św. i adoracja do godz. 9.00. O godz. 17.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja do godz. 18.00. Po adoracji msza św. wieczorna a podczas adoracji okazja do spowiedzi św. W piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 15.00 do 16.30. W piątek od godz. 8.00 objazd chorych.

  3. W sobotę , pierwszą miesiąca, nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 8.00 a po nim msza św.

  4. W przyszłą niedzielę odpust Matki Bożej w Tulcach. Suma odpustowa o godz.12.00. Pielgrzymi którzy chcą iść pieszo do Tulec, niech zgromadzą się przed kościołem o godz. 8.45. Uroczystości odpustowe rozpoczynają się już od tej niedzieli i trwają przez cały tydzień. Program szczegółowy odpustu  wywieszony jest w gablocie.

  5. W poniedziałek 7 września organizujemy pielgrzymkę parafialną  do Lichenia. Można zapisywać się w zakrystii.

  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Strona parafialna w nowej odsłonie

Serdecznie witamy wszystkich Parafian i gości na naszej parafialnej stronie internetowej. Strona wraca, po przebudowie w nowej szacie graficznej, lecz nadal z najważniejszymi informacjami dotyczącymi naszej parafii. Gorąco zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, a także do pomocy w jej aktualizacji. Jeśli ktoś z Parafian posiada ciekawe zdjęcia lub informacje o wydarzeniach z naszej parafii prosimy o przesyłanie ich na parafialny adres internetowy.