Ogłoszenia

30 Niedziela Zwykła.

Ogłoszenia parafialne.

  1. Nabożeństwo różańcowe w październiku codziennie po mszy św. wieczornej. W niedzielę przed mszą św. popołudniową o g. 16.30. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci będzie w poniedziałek i piątek o godz. 17.30.

  2. W poniedziałek będą dwie msze św. wieczorem. Pierwsza o godz. 18.00 a po niej różaniec. Druga msza św. o godz. 19.30 z modlitwą o uzdrowienie duchowe i fizyczne, którą odprawi Ks. Piotr Pieprz z parafii św. Michała Archanioła w Poznaniu.

  3. Można już składać wymienianki jednorazowe i roczne. Msze św. na przyszły rok można zamawiać w biurze parafialnym w poniedziałek od godz. 9.00 do 11.00 oraz po południu od godz. 16.00 do 17.00.

  4. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 17.00 na salce parafialnej przy zakrystii będzie można zamówić stroje liturgiczne do I komunii św. oraz zaopatrzyć się w dewocjonalia.

Strona parafialna w nowej odsłonie

Serdecznie witamy wszystkich Parafian i gości na naszej parafialnej stronie internetowej. Strona wraca, po przebudowie w nowej szacie graficznej, lecz nadal z najważniejszymi informacjami dotyczącymi naszej parafii. Gorąco zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, a także do pomocy w jej aktualizacji. Jeśli ktoś z Parafian posiada ciekawe zdjęcia lub informacje o wydarzeniach z naszej parafii prosimy o przesyłanie ich na parafialny adres internetowy.