Ogłoszenia

26 Niedziela Zwykła.

Ogłoszenia parafialne.

  1. W czwartek msza św. rano o godz. 8.00. W pozostałe dni tygodnia o godz. 18.00.

  2. Dzisiaj przed kościołem zbieramy ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny UAM w Poznaniu.

  3. Dzisiaj po mszy św. o godz. 17.00 spotkanie z rodzicami dzieci klas III, które w maju przyszłego roku chcą przystąpić do I komunii św.

  4. 28 września, już po raz kolejny, na ulicach świata będzie odmawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego. Wszystkich serdecznie zapraszamy do włączenia się do tej modlitwy w środę o godz. 15.00 przy skrzyżowaniu ulic Agrestowej i Szczepankowo.

  5. W sobotę, pierwszą miesiąca, nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 8.00 a po nim msza św. Po mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu przez cały dzień. Zapraszam do adoracji wszystkich a zwłaszcza grupy duszpasterskie działające w parafii oraz dzieci i młodzież.

  6. W przyszłą niedzielę zapraszam na mszę św. o godz. 9.00 Wspólnotę Róży Rodziców oraz wszystkie osoby, które chcą dołączyć do wspólnoty.  Po mszy św. będzie spotkanie dla wspólnoty oraz tych osób, które chcą się zapisać do Róży Rodziców. Po mszy św. o godz. 11.00 będzie pouczenie przed chrztem a na mszy św, o godz. 17.00 będzie poświęcenie różańcy dzieciom klas III, komunijnych

Strona parafialna w nowej odsłonie

Serdecznie witamy wszystkich Parafian i gości na naszej parafialnej stronie internetowej. Strona wraca, po przebudowie w nowej szacie graficznej, lecz nadal z najważniejszymi informacjami dotyczącymi naszej parafii. Gorąco zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, a także do pomocy w jej aktualizacji. Jeśli ktoś z Parafian posiada ciekawe zdjęcia lub informacje o wydarzeniach z naszej parafii prosimy o przesyłanie ich na parafialny adres internetowy.