Ogłoszenia

III  Niedziela Zwykła.

Ogłoszenia parafialne.

  1. W czwartek msza św. rano o godz. 8.00. W pozostałe dni tygodnia o godz. 18.00.
  2. Zakończyła się kolęda. Wraz z ks. Henrykiem dziękujemy za miłe przyjęcie i za ofiary złożone na potrzeby kościoła.
  3. Dzisiaj przed kościołem zbieramy ofiary na katolickie Radio Emaus.
  4. W dniu 6.02. 2015 w piątek od godz. 8.00 w przychodni rodzinnej w Szczepankowie odbędą się badania USG Doppler, Tarczycy, Nerek, Płuc oraz Echo Serca. Badania są odpłatne. Bliższe informacje w Przychodni.   

                                           

Strona parafialna w nowej odsłonie

Serdecznie witamy wszystkich Parafian i gości na naszej parafialnej stronie internetowej. Strona wraca, po przebudowie w nowej szacie graficznej, lecz nadal z najważniejszymi informacjami dotyczącymi naszej parafii. Gorąco zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, a także do pomocy w jej aktualizacji. Jeśli ktoś z Parafian posiada ciekawe zdjęcia lub informacje o wydarzeniach z naszej parafii prosimy o przesyłanie ich na parafialny adres internetowy.