Ogłoszenia

28 Niedziela Zwykła.

Ogłoszenia parafialne.

  1. Nabożeństwo różańcowe w październiku codziennie po mszy św. wieczornej. W niedzielę przed mszą św. popołudniową o g. 16.30 Nabożeństwo różańcowe dla dzieci będzie w poniedziałek i piątek o godz. 17.30.

  2. Z racji przeżywanego dzisiaj „Dnia Papieskiego” przed kościołem zbieramy ofiary na rzecz Fundacji „ Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Pieniądze te przeznaczone będą na stypendia dla uzdolnionych uczniów z ubogich rodzin.

  3. W poniedziałek po mszy św. wieczornej i różańcu, Grupa Odnowy w Duchu św. zaprasza na adorację Najśw. Sakramentu połączoną z modlitwą o uzdrowienie.

  4. We wtorek 13 października zapraszam na nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się mszą św. o godz.18.00 a po niej różaniec i procesja.

Strona parafialna w nowej odsłonie

Serdecznie witamy wszystkich Parafian i gości na naszej parafialnej stronie internetowej. Strona wraca, po przebudowie w nowej szacie graficznej, lecz nadal z najważniejszymi informacjami dotyczącymi naszej parafii. Gorąco zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, a także do pomocy w jej aktualizacji. Jeśli ktoś z Parafian posiada ciekawe zdjęcia lub informacje o wydarzeniach z naszej parafii prosimy o przesyłanie ich na parafialny adres internetowy.