Ogłoszenia

REKOLEKCJE EWANGELIZACYJNE

W naszym kościele przez kilka kolejnych poniedziałków

będą odbywać się rekolekcje ewangelizacyjne.

Katechezy głosić będzie ks. Piotr Pieprz z parafii pw. św. Michała Archanioła.

Początek rekolekcji w najbliższy poniedziałek 4 kwietnia po wieczornej Mszy Św.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału. Jest to okazja do pogłębienia swojej wiary i doświadczenia Bożej miłości i mocy Ducha Świętego.

Wspólnota "Miłosierdzie Boże"

V Niedziela Wielkanocna.

Ogłoszenia parafialne.

  1. Na prośbę  papieża Franciszka dzisiaj przed kościołem  zbieramy ofiary na Ukrainę. Chcemy jednocześnie wesprzeć przyjazd młodzieży z Ukrainy na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa.

  2. W czwartek msza św. rano o godz. 8.00. W pozostałe dni tygodnia o godz. 18.00.

  3. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę parafialną do Medjugorje która odbędzie się od 6 do 14 czerwca. Można zgłaszać się w zakrystii.

  4. Zmarła nasza parafianka śp. Helena Cielebak z ul. Chotomińskiej. Msza św. pogrzebowa w poniedziałek o godz. 11.00 a po niej pochowanie na cmentarzu w Spławiu. W minionym tygodniu zmarli też nasi parafianie  Wiesław Głowiński z ul. Łopawskiej i Józef Żurczak z ul. Skibowej.

Strona parafialna w nowej odsłonie

Serdecznie witamy wszystkich Parafian i gości na naszej parafialnej stronie internetowej. Strona wraca, po przebudowie w nowej szacie graficznej, lecz nadal z najważniejszymi informacjami dotyczącymi naszej parafii. Gorąco zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, a także do pomocy w jej aktualizacji. Jeśli ktoś z Parafian posiada ciekawe zdjęcia lub informacje o wydarzeniach z naszej parafii prosimy o przesyłanie ich na parafialny adres internetowy.