Ogłoszenia

26 Niedziela Zwykła.

Ogłoszenia parafialne:

  1. Nabożeństwo różańcowe codziennie po mszy św. wieczornej. W niedzielę przed mszą św. popołudniową o godz. 16.30. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci będzie w poniedziałki i piątki o godz. 17.30.
  2. W dzisiejszą niedzielę na ulicach świata będzie odmawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego, szczególnie w intencji prześladowanych chrześcijan i o pokój na Ukrainie. Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnej modlitwy dzisiaj o g. 15.00 w pobliżu Szkoły Podstawowej w Szczepankowie przy skrzyżowaniu ulic Szczepankowo i Skibowej.
  3. W środę 1 października całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się mszą św. o godz. 8.00. Do południa zapraszam do adoracji matki różańcowe. Dzieci zapraszam o godz. 16.30 a Grupę Odnowy w Duchu Św. o godz. 17.00.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek o godz. 8.00 msza św. i adoracja do godz. 9.00. O godz. 17.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja do g.18.00. Po adoracji msza św. wieczorna i różaniec a podczas adoracji okazja do spowiedzi św. W piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 15.00 do 16.30. W piątek od godz. 8.00 objazd chorych. Zachęcam dzieci do udziału w I piątek miesiąca we mszy św. wieczornej o godz. 18.00.
  5. W sobotę , pierwszą miesiąca, nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 8.00 a po nim msza św.
  6. Młodzież klas I i II Gimnazjum która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszam w czwartek na mszę św. wieczorną, rózaniec i spotkanie. Młodzież klas III Gimnazjum ma spotkanie w piątek o godz. 17.00 na salce parafialnej.
  7. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z matkami z żywego różańca a po mszy św. o godz. 11.00 pouczenie przed chrztem. Na mszy św. o godz. 17.00 będzie poświęcenie różańcy dzieciom z klas III, które w przyszłym roku przystąpią do I komunii św.

Strona parafialna w nowej odsłonie

Serdecznie witamy wszystkich Parafian i gości na naszej parafialnej stronie internetowej. Strona wraca, po przebudowie w nowej szacie graficznej, lecz nadal z najważniejszymi informacjami dotyczącymi naszej parafii. Gorąco zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, a także do pomocy w jej aktualizacji. Jeśli ktoś z Parafian posiada ciekawe zdjęcia lub informacje o wydarzeniach z naszej parafii prosimy o przesyłanie ich na parafialny adres internetowy.