Ogłoszenia

III Niedziela Adwentu.

Ogłoszenia parafialne.

  1. Roraty codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. Zachęcam wszystkich a zwłaszcza dzieci do licznego udziału.
  2. Spowiedź adwentowa w naszej parafii będzie w przyszły wtorek 23 grudnia w godzinach popołudniowych. W poniedziałek będziemy spowiadać w Spławiu, a w tym tygodniu w piątek w Krzesinach.
  3. W zakrystii można nabywać opłatki. W kruchcie kościoła można nabywać świece Caritasu, kartki świąteczne i kalendarze na Nowy Rok.

Strona parafialna w nowej odsłonie

Serdecznie witamy wszystkich Parafian i gości na naszej parafialnej stronie internetowej. Strona wraca, po przebudowie w nowej szacie graficznej, lecz nadal z najważniejszymi informacjami dotyczącymi naszej parafii. Gorąco zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, a także do pomocy w jej aktualizacji. Jeśli ktoś z Parafian posiada ciekawe zdjęcia lub informacje o wydarzeniach z naszej parafii prosimy o przesyłanie ich na parafialny adres internetowy.