Ogłoszenia

12 Niedziela Zwykła.

Ogłoszenia parafialne.

  1. Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży w czwartek o godz. 8.00.

  2. Dzisiaj po mszy św. przed kościołem Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary na przybory szkolne dla dzieci.

  3. W piątek 24 czerwca Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

  4. W zakrystii można odbierać zamówione zdjęcia i filmy z uroczystości I komunii św.

Strona parafialna w nowej odsłonie

Serdecznie witamy wszystkich Parafian i gości na naszej parafialnej stronie internetowej. Strona wraca, po przebudowie w nowej szacie graficznej, lecz nadal z najważniejszymi informacjami dotyczącymi naszej parafii. Gorąco zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, a także do pomocy w jej aktualizacji. Jeśli ktoś z Parafian posiada ciekawe zdjęcia lub informacje o wydarzeniach z naszej parafii prosimy o przesyłanie ich na parafialny adres internetowy.