Ogłoszenia

III Niedziela Wielkanocna.

Ogłoszenia parafialne.

  1. Nabożeństwo majowe codziennie po mszy św. wieczornej. W niedzielę przed mszą św. popołudniową o godz. 16.30. W czwartek o godz. 21.00 przy Grocie Matki Bożej przed kościołem.

  2. W środę Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. tak jak w każdą niedzielę o godz. 9.00, 11.00 i 17.00. Także msza św. wieczorna we wtorek będzie z Uroczystości Matki Bożej.

  3. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek o godz. 8.00 msza św. i adoracja do godz. 9.00. O godz. 17.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja do godz. 18.00, a po niej msza św. Podczas adoracji okazja do spowiedzi św. W piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 15.00 do 16.30. W piątek od godz. 8.00 objazd chorych.

  4. Młodzież klas I i II Gimnazjum, przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania ma spotkanie w czwartek po nabożeństwie majowym w kaplicy a młodzież klas III Gimnazjum ma spotkanie w piątek o godz. 17.00 na salce parafialnej.

  5. W sobotę I miesiąca nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 8.00 a po nim msza św.

  6. W ubiegłą niedzielę podczas zbiórki na rzecz poszkodowanych w Syrii zebrano 4.022 złote. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiarność.

  7. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 17.00 zebranie dla rodziców dzieci klas III, które 14 maja przystąpią do I komunii św.

Strona parafialna w nowej odsłonie

Serdecznie witamy wszystkich Parafian i gości na naszej parafialnej stronie internetowej. Strona wraca, po przebudowie w nowej szacie graficznej, lecz nadal z najważniejszymi informacjami dotyczącymi naszej parafii. Gorąco zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, a także do pomocy w jej aktualizacji. Jeśli ktoś z Parafian posiada ciekawe zdjęcia lub informacje o wydarzeniach z naszej parafii prosimy o przesyłanie ich na parafialny adres internetowy.