Ogłoszenia

29 Niedziela Zwykła.

Ogłoszenia parafialne.

  1. Nabożeństwo różańcowe codziennie po mszy św. wieczornej. W niedzielę przed mszą św. popołudniową o godz. 16.30. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci będzie w poniedziałki i piątki o godz. 17.30.
  2. Dzisiaj Niedziela Misyjna, która rozpoczyna w kościele Tydzień Misyjny. Bierzmy w tym tygodniu liczny udział w nabożeństwach różańcowych, podczas których będziemy modlić się w intencji misji św.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii Siostry prowadzące Dom Dziecka w Lubaniu wraz ze swoimi wychowankami. Po mszy św. będzie można wesprzeć finansowo ich działalność.
  4. Podczas zbiórki na „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zebrano 2.065 zł. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiarność.
  5. W tym tygodniu jest jeszcze kilka wolnych intencji mszalnych. Można je zamówić w zakrystii.
  6. Zmarł nasz parafianin Kazimierz Tyranowski z ul. Łopawskiej. Msza św. pogrzebowa w poniedziałek o godz. 10.00. Pogrzeb tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu Miłostowo od ul. Warszawskiej.  

Strona parafialna w nowej odsłonie

Serdecznie witamy wszystkich Parafian i gości na naszej parafialnej stronie internetowej. Strona wraca, po przebudowie w nowej szacie graficznej, lecz nadal z najważniejszymi informacjami dotyczącymi naszej parafii. Gorąco zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, a także do pomocy w jej aktualizacji. Jeśli ktoś z Parafian posiada ciekawe zdjęcia lub informacje o wydarzeniach z naszej parafii prosimy o przesyłanie ich na parafialny adres internetowy.