Ogłoszenia

Niedziela Miłosierdzia Bożego.

Ogłoszenia parafialne.

  1. Dzisiaj w II Niedzielę Wielkanocną obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, które poprowadzi franciszkanin O. Florencjan. Rozpoczął się także Tydzień Miłosierdzia. W przyszłą niedzielę zbierać będziemy ofiary na potrzeby Caritas.

  2. W czwartek msza św. rano o godz. 8.00. W pozostałe dni tygodnia o godz. 18.00.

Strona parafialna w nowej odsłonie

Serdecznie witamy wszystkich Parafian i gości na naszej parafialnej stronie internetowej. Strona wraca, po przebudowie w nowej szacie graficznej, lecz nadal z najważniejszymi informacjami dotyczącymi naszej parafii. Gorąco zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, a także do pomocy w jej aktualizacji. Jeśli ktoś z Parafian posiada ciekawe zdjęcia lub informacje o wydarzeniach z naszej parafii prosimy o przesyłanie ich na parafialny adres internetowy.