Ogłoszenia

16 Niedziela Zwykła.

Ogłoszenia parafialne.

  1. W czwartek msza św. rano o godz. 8.00. W pozostałe dni tygodnia o godz. 18.00.

  2. W przyszłą niedzielę z racji uroczystości św. Krzysztofa, po mszy św. o godz. 17.00 będzie poświęcenie pojazdów mechanicznych. W czasie poświęcenia będzie możliwość kupienia pamiątek związanych ze św. Krzysztofem.

  3. Chrzty w sierpniu będą w drugą sobotę miesiąca, czyli 13 sierpnia podczas mszy św. o godz. 18.00.

Strona parafialna w nowej odsłonie

Serdecznie witamy wszystkich Parafian i gości na naszej parafialnej stronie internetowej. Strona wraca, po przebudowie w nowej szacie graficznej, lecz nadal z najważniejszymi informacjami dotyczącymi naszej parafii. Gorąco zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, a także do pomocy w jej aktualizacji. Jeśli ktoś z Parafian posiada ciekawe zdjęcia lub informacje o wydarzeniach z naszej parafii prosimy o przesyłanie ich na parafialny adres internetowy.