Ogłoszenia

I  Niedziela Wielkiego Postu.

Ogłoszenia parafialne.

  1. Od dzisiaj rozpoczynają się Gorzkie Żale. Będą w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16.00. Kazania głosić będzie Ks. Łukasz Lewandowski z par. Chrystusa Najwyższego Kapłana w Poznaniu.
  2. W czwartek msza św. rano o godz. 8.00. W pozostałe dni tygodnia o godz. 18.00.
  3. Droga Krzyżowa w piątek po mszy św. wieczornej dla dorosłych, a dla dzieci o godz. 16.30.
  4. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbierać będziemy ofiary na Krajowy Fundusz Misyjny.
  5. Ministranci rozdają dziś koperty na Daninę Diecezjalną.

Strona parafialna w nowej odsłonie

Serdecznie witamy wszystkich Parafian i gości na naszej parafialnej stronie internetowej. Strona wraca, po przebudowie w nowej szacie graficznej, lecz nadal z najważniejszymi informacjami dotyczącymi naszej parafii. Gorąco zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, a także do pomocy w jej aktualizacji. Jeśli ktoś z Parafian posiada ciekawe zdjęcia lub informacje o wydarzeniach z naszej parafii prosimy o przesyłanie ich na parafialny adres internetowy.