1.    Przeżywamy XIX Niedzielę Zwykłą.

•  Taca dzisiejsza przeznaczona jest na  inwestycje remontowe naszej parafii, można też na ten cel wpłacać ofiary  na konto parafialne, pod hasłem: na cele kultu religijnego.
  •  Po  Mszach Świętych, rozprowadzanie przed kościołem miniatur figury Chrystusa poświęconych przez Ojca Świętego Franciszka -  jako dar serca - na rzecz odbudowy Pomnika.(figurka minimum 10,- zł.

Jest też będzie wystawiony kamień węgielny pod budowę pomnika (oryginalny element z poprzedniego przedwojennego pomnika) poświęcony przez Ojca Świętego Franciszka.

• Dzisiaj zapraszam na nabożeństwo fatimskie do kościoła na godz. 21:00.

2.    We wtorek uroczystość Wniebowzięcie NMP - Msze św. jak w każdą niedzielę.

• Po Mszach św. obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów.
  • A także zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalna.
  • 3.    Biuro parafialne wg zwyczaju, który był dotychczas. W okresie wakacyjnym biuro dodatkowo  czynne w piątki od godz. 18:30 do 19:30 - wejście do niego w domu parafialnym od strony

kościoła. Strona internetowa parafii - jest już aktywna. Przypominam, że:

•    tel.: 618 798 338
•    e-maili: parafiaswjozef@tlen.pl
•    www.parafiajozef.net
•    konto parafialne: 11 1240 1747 1111 0000 1845 9021

4.    Spotkania duszpasterskie:

•    Zebranie z byłymi członkami Rady Duszpasterskiej  w środę - 23 sierpnia - po Mszy św.  w salce. Przypomnę, że do RD bez dodatkowej nominacji należą osoby pełniące w parafii funkcję: kościelnego, organisty, nadzwyczajnych szafarzy, katecheci i liderzy grup duszpasterskich.

5.     W przyszłą niedzielę - po Mszach św. zbiórka do puszek na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.

6.    Po Mszach św. - można nabyć u ministrantów prasę katolicką.

Życzę błogosławionego tygodnia.

ks. Andrzej Strugarek
Poznań, 13 sierpnia  2017 roku

Strona parafialna w nowej odsłonie

Serdecznie witamy wszystkich Parafian i gości na naszej parafialnej stronie internetowej. Strona wraca, po przebudowie w nowej szacie graficznej, lecz nadal z najważniejszymi informacjami dotyczącymi naszej parafii. Gorąco zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, a także do pomocy w jej aktualizacji. Jeśli ktoś z Parafian posiada ciekawe zdjęcia lub informacje o wydarzeniach z naszej parafii prosimy o przesyłanie ich na parafialny adres internetowy.