Ogłoszenia

Uroczystość Chrystusa Króla.

Ogłoszenia parafialne.

  1. Przez cały tydzień msze św. będą wieczorem o godz. 18.00. Także w czwartek będzie msza św. wieczorna.
  2. W przyszłą niedzielę po mszach św. przed kościołem, Parafialny Zespół Caritas zbierać będzie ofiary na paczki świąteczne dla potrzebujących w naszej parafii.
  3. Z okazji zbliżającego się ADWENTU młodzież z naszej Parafii w przyszłą niedzielę będzie rozprowadzać RODZINNE WIEŃCE ADWENTOWE. Jest to zaproszenie, aby w rodzinach po chrześcijańsku przeżywać Adwent.
    Zapalając w kolejne niedziele świece zgromadźmy się całą  rodziną  wokół światła Chrystusa, aby przez wspólną rodzinną  modlitwę przygotować  serca dla Chrystusa. Będzie też okazja do nabycia czekoladowych Mikołajków z mitrą i pastorałem.
    Serdecznie zapraszamy i liczymy na Waszą ofiarność .
  4. W zakrystii można nabywać kalendarze na Nowy Rok, składać wymienianki oraz dokonywać rezerwacji mszy św. na przyszły rok.
  5. Msza św. pogrzebowa za śp. Mariana Matuszaka z ul. Jagodowej będzie we wtorek o godz. 9.00. Pogrzeb na cmentarzu junikowskim tego samego dnia o godz. 11.10.

 

Strona parafialna w nowej odsłonie

Serdecznie witamy wszystkich Parafian i gości na naszej parafialnej stronie internetowej. Strona wraca, po przebudowie w nowej szacie graficznej, lecz nadal z najważniejszymi informacjami dotyczącymi naszej parafii. Gorąco zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, a także do pomocy w jej aktualizacji. Jeśli ktoś z Parafian posiada ciekawe zdjęcia lub informacje o wydarzeniach z naszej parafii prosimy o przesyłanie ich na parafialny adres internetowy.