Ogłoszenia

V  Niedziela Wielkiego Postu.

Ogłoszenia parafialne.

  1. Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 16.00. Po mszy św. o godz. 17.00 spotkanie z rodzicami dzieci klas III.

  2. W piątek 27 marca po mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami naszego Osiedla. Wyruszymy z kościoła i pójdziemy ulicami: Jagodową, Roślinną i Sierpową do krzyża przy zbiegu ulic Sierpowej i Michałowo. Serdecznie zapraszam parafian do wzięcia udziału w tym wyjątkowym nabożeństwie pokutnym. Zachęcam do zabrania ze sobą świec lub zniczy. Droga krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30.

  3. Parafialny Zespół Caritas prowadzi w kruchcie kościoła sprzedaż paschalików, palm i kart świątecznych.

  4. Misterium Męki Pańskiej na Poznańskiej Cytadeli w sobotę 28 marca o godz. 19.00. Poprzedzi je Msza św. o godz. 17.00 w kościele św. Jana Bosco na Winogradach.

  5. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się w naszym kościele krótki koncert pieśni pasyjnych w wykonaniu zespołu ARMIA ŚWIĘTEGO JERZEGO pod dyrekcją Joanny Szynkowskiej vel Sęk. Serdecznie zapraszamy.

 

Strona parafialna w nowej odsłonie

Serdecznie witamy wszystkich Parafian i gości na naszej parafialnej stronie internetowej. Strona wraca, po przebudowie w nowej szacie graficznej, lecz nadal z najważniejszymi informacjami dotyczącymi naszej parafii. Gorąco zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, a także do pomocy w jej aktualizacji. Jeśli ktoś z Parafian posiada ciekawe zdjęcia lub informacje o wydarzeniach z naszej parafii prosimy o przesyłanie ich na parafialny adres internetowy.